Skocz do zawartości

Bądź na bieżąco ze wszystkim - obserwuj nasz profil na Facebooku.

Akademia Tiveria2 startuje już 30.11 o 20:00.

Weź udział w konkursie na naszym FB i zgarnij

pakiet SM o wartości 50 zł na start.

Zdjęcie
* * - - - 3 głosy

Nowy "Narybek"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Haski

Haski
  • Administrator
  • 256 postów

Napisano 13 November 2019 - 09:11

Poniżej znajdziecie naszą propozycje nowych członków których to zadaniem będzie pilnowanie porządku w grze jak i kontakt z nimi.

W dalszym ciągu potrzebujemy kogoś do wsparcia na forum ale tym zajmie się już Aqua. Pozdrawiam.

KochamZycie- GameMaster

Costek- GameMaster

Zalew- GameMaster

​Powyższe funkcje nabiorą siły w dzień startu Akademii.

#2 Proxy

Proxy
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 15 November 2019 - 15:13

Pytanie tylko czym się sugerowałeś dobierając tych adminów XD

KochamZycie - Odklejony od rzeczywistości człowiek który nie zna nawet podstaw działania takiego serwera a co dopiero o pełnieniu funkcji administratora. 

A NO TAK DZIENNIK ADMINA XDDDDDDDDDDDDDD

Costek - Tutaj nie mam nic do zarzucenia prócz tego, że człowiek zatrzymał się w 2k11 roku i chce wstawiać prezki serwera na mpcforum

Zalew - Tutaj się nie wypowiem bo mało go widać.

Jeżeli tak ma wyglądać Dobrana administracja serwera to moja noga tutaj nie postanie.

btw. jeżeli o adminach mowa, to byłbym też za tym, aby osobnikowi o nicku Aqualite zabrać też prawa w grze tzw. GM'a. Człowiek ten nic nie robił prócz pisania pierdół, że aktualnie pracujecie nad tym i nad tym (2 tygodnie misje usuwaliście)

• Bones, Panczo i Tosuke lubią to

#3 Trusander

Trusander
  • Użytkownik
  • 20 postów
  • LocationŚląsk kuwa

Napisano 15 November 2019 - 16:40

Pytanie na co tylu gmów ?  Powinien być jeden , a porządny  nie osoba , która chce być gmem tylko dla tytułu (dwóch literek na złoto) .

Według mnie to jest mało ważne , jak nic taka osoba nie robi , a spotkałem się już wiele razy z takimi  .

Użytkownik Trusander edytował ten post 15 November 2019 - 16:48

#4 Proxy

Proxy
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 15 November 2019 - 17:49

Next post bo nie mogę edytować poprzedniego.

Moim skromnym zdaniem, powinny to być osoby które grały na starej tiverii, jak i na serwerach młodszej daty. 

@Haski zagadaj z Aqualite, niech stworzy dział Rekrutacje i niech tam ludzie składają podania, wtedy ludzie będą mogli się wypowiedzieć co na temat danego kandydata myślą, a nie, że ty wybrałeś 3 graczy z 8 na serwerze i niech się dzieje wola nieba.

• MrMooMoo, Panczo i CyCu1337 lubią to

#5 Proxy

Proxy
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 17 November 2019 - 23:55

Poniżej znajdziecie naszą propozycje nowych członków których to zadaniem będzie pilnowanie porządku w grze jak i kontakt z nimi.

W dalszym ciągu potrzebujemy kogoś do wsparcia na forum ale tym zajmie się już Aqua. Pozdrawiam.

KochamZycie- GameMaster

Costek- GameMaster

Zalew- GameMaster

​Powyższe funkcje nabiorą siły w dzień startu Akademii.

odniesiesz się jakoś?

#6 Aqualite

Aqualite
  • Administrator
  • 386 postów

Napisano 26 November 2019 - 14:34

btw. jeżeli o adminach mowa, to byłbym też za tym, aby osobnikowi o nicku Aqualite zabrać też prawa w grze tzw. GM'a. Człowiek ten nic nie robił prócz pisania pierdół, że aktualnie pracujecie nad tym i nad tym (2 tygodnie misje usuwaliście)

Bo Ty najlepiej wiesz od czego tu jestem i co robiłem. ^^

Żeby rozjaśnić nasze role - po starcie Akademii dostaniecie dokładną rozpiskę kto za co odpowiada.

• KochamZycie i Zalew lubią to

#7 Proxy

Proxy
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 26 November 2019 - 19:50

Bo Ty najlepiej wiesz od czego tu jestem i co robiłem. ^^

Żeby rozjaśnić nasze role - po starcie Akademii dostaniecie dokładną rozpiskę kto za co odpowiada.

Przepraszam Cię panie administratorze. Może nam w takim razie wyjaśnisz, kim ty tutaj wkońcu jesteś? 

[->Forum

->Serwer

Wybierz jedno.]

btw. Rozumiem, że kwestia osób na stanowiskach administratorów nie podlega już dyskusji tak? @Haski

Użytkownik Proxy edytował ten post 26 November 2019 - 19:54

#8 Haski

Haski
  • Administrator
  • 256 postów

Napisano 26 November 2019 - 20:14

Przepraszam Cię panie administratorze. Może nam w takim razie wyjaśnisz, kim ty tutaj wkońcu jesteś? 

[->Forum

->Serwer

Wybierz jedno.]

btw. Rozumiem, że kwestia osób na stanowiskach administratorów nie podlega już dyskusji tak? @Haski

Dokładnie. Na tą chwile nie podlega i nie widzę żadnego problemu. Jeśli ktoś sie nie sprawdzi to najnormalniej zostanie zniesiony z pełnionej funkcji.

• KochamZycie, Zalew i Costek lubią to

#9 Proxy

Proxy
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 26 November 2019 - 20:52

Dokładnie. Na tą chwile nie podlega i nie widzę żadnego problemu. Jeśli ktoś sie nie sprawdzi to najnormalniej zostanie zniesiony z pełnionej funkcji.

To wychodzisz do graczy z propozycją która nie podlega dyskusji tak?

Wydaje mi się to trochę nie fair w stosunku do graczy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych