Skocz do zawartości

Bądź na bieżąco ze wszystkim - obserwuj nasz profil na Facebooku.

Akademia Tiveria2 startuje już 30.11 o 20:00.

Weź udział w konkursie na naszym FB i zgarnij

pakiet SM o wartości 50 zł na start.

Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Prezentacja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pukuwer

Pukuwer
  • Użytkownik
  • 118 postów

Napisano 20 May 2019 - 20:55

na starej tiverii chyba tylko wierzchowce coś dawały :D

Tak było. Tu będzie trochę inaczej.

#22 Sobota

Sobota
  • Zbanowany
  • 209 postów

Napisano 20 May 2019 - 23:07

Proponowałbym do 11lvl'a konia usunąć czas oczekiwania aby odebrać kolejną misję. 

@Haski

na starej tiverii chyba tylko wierzchowce coś dawały :D

ew. skrócić ten czas max. do godziny. 6h na jeden poziom to za długo jak na medium.

#23 Hajda

Hajda
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 21 May 2019 - 12:14

Skąd Metale/Bodzie? :D 

#24 Tosuke

Tosuke
  • Użytkownik
  • 147 postów

Napisano 21 May 2019 - 13:27

Skąd Metale/Bodzie? :D

Jest napisane, że metale z misji/bossów. A właśnie brakuje mi bodzi u handlarki xd

#25 KlocekLego

KlocekLego
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 21 May 2019 - 19:16

Ale zmiany, wszystko to samo ;/ tyle czasu i nic nie zmienione ;p

#26 Aqualite

Aqualite
  • Administrator
  • 386 postów

Napisano 21 May 2019 - 19:32

ew. skrócić ten czas max. do godziny. 6h na jeden poziom to za długo jak na medium.

To nie jest serwer medium, tylko medium/hard. Z naciskiem bardziej na hard. Misje konne póki co pozostaną tak jak są.

Jest napisane, że metale z misji/bossów. A właśnie brakuje mi bodzi u handlarki xd

Zwoje błogosławieństwa nie stanowiły nigdy wielkiego problemu w dropie i tego póki co będziemy się trzymać. 

Ale zmiany, wszystko to samo ;/ tyle czasu i nic nie zmienione ;p

A co miało być zmienione? Były głosowania na FB, gdzie gracze jasno wyrazili swoje zdanie na wiele tematów, a też chcieliśmy na początku wypuścić Tiverię taką jaką mniej więcej można było zapamiętać. Z biegiem czasu pojawią się drobne zmiany, ale tylko takie, za którymi opowiedzą się gracze i które nie zaburzą charakteru serwera.

• BeneKez lubi to

#27 BeneKez

BeneKez
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 21 May 2019 - 19:51

Imo jest dobrze tak jak jest. Szkoda że na starcie nie będzie sklepików offline, ale tak jak napisali w zapowiedzi, wkrótce je dodadzą ;)

#28 Fabs15

Fabs15
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 21 May 2019 - 23:33

Jazda jazda XD

#29 f0rce

f0rce
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • LocationShinsoo

Napisano 21 May 2019 - 23:33

Rozumiem, że serwer "klasyka" itd. ale rynek Metina się zmienia i wymagania graczy również się zmieniają.

Pewne aspekty wpływają na to czy serwer jest grywalny czy też nie. W głównej mierze system ulepszeń oraz dungeony. Z tego co wywnioskowałem z prezentacji biżuterii po niebiańskich łzach nie ma żadnej, a po broni 65/zbroi70 mamy jeden set kończący się na 105 poziomie gdzie maksymalny do zdobycia to 120? Do tego tylko jeden dungeon...  A o systemach pokroju pety domowe, alchemia czy szarfy już nie wspomnę :D 

Tak, tak "klasyka" "stare czasy" ale imo to nie 2k13 gdzie to ludziom wystarczało. Na serwer i tak wejdę zobaczyć, ale liczę na rozwój w kierunku nowych setów, dungeonów - żeby się za szybko serwer nie znudził ^^

Użytkownik f0rce edytował ten post 21 May 2019 - 23:34

#30 Haski

Haski
  • Administrator
  • 256 postów

Napisano 22 May 2019 - 00:50

Rozumiem, że serwer "klasyka" itd. ale rynek Metina się zmienia i wymagania graczy również się zmieniają.

Pewne aspekty wpływają na to czy serwer jest grywalny czy też nie. W głównej mierze system ulepszeń oraz dungeony. Z tego co wywnioskowałem z prezentacji biżuterii po niebiańskich łzach nie ma żadnej, a po broni 65/zbroi70 mamy jeden set kończący się na 105 poziomie gdzie maksymalny do zdobycia to 120? Do tego tylko jeden dungeon...  A o systemach pokroju pety domowe, alchemia czy szarfy już nie wspomnę :D

Tak, tak "klasyka" "stare czasy" ale imo to nie 2k13 gdzie to ludziom wystarczało. Na serwer i tak wejdę zobaczyć, ale liczę na rozwój w kierunku nowych setów, dungeonów - żeby się za szybko serwer nie znudził ^^

Nie jestem w stanie zliczyć ile razy ten wątek był poruszany... Ale i tym razem odpowiem. Mianowicie Tiveria2 nie jest nowym projektem i to chyba nie jest tajemnicą że jest to "wskrzeszenie" serwera który został zamknięty w 2014r. Poprzednia administracja straciła zapał do dalszego prowadzenia serwera i rozwijania go mimo iż przez bardzo długi okres zapowiadała wielkie zmiany. Finalnie żadne zmiany nie zostały wprowadzone a serwer został zamknięty. No i teraz zaczyna się nasza rola która zakłada,

po pierwsze przywrócenie starej dobrze znanej Tiverii i po drugie wprowadzenie długo zapowiadanych innowacji.

A jakie to będą innowacje to już sami gracze zdecydują czego potrzebują i co ich zdaniem uprzyjemni rozgrywkę.

Mamy duże pole bo faktycznie Tiveria to czysty klasyk w stylu 2010r.

#31 Syla

Syla
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 22 May 2019 - 00:59

https://www.youtube....h?v=83KVKLLkNR0

• Sobota lubi to

#32 Tosuke

Tosuke
  • Użytkownik
  • 147 postów

Napisano 22 May 2019 - 04:03

@Aqualite Chodziło mi o to że, brakuje mi ich na ss handlarki, bo dałbym sobie rękę uciąć że tam były :D No i teraz nie miałbym ręki.

#33 PabloEscobar

PabloEscobar
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 22 May 2019 - 14:19

2 dni do startu i zero reklamy ? Hmm nie wróżę sukcesów

#34 Fabs15

Fabs15
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 22 May 2019 - 14:37

Wszysko git i fajnie jak stara tiveria. 

Co jak co ale potrzebna jest aktualizacja troche po starcie ktora dodala by set eq i mape np 115 z turmalinowym ekwipunkiem. (alchemia lub szarfy ?)

Na serwie sa dostepne w sklepie rady egzo itp, troche malo zarobku. w sumie tak jak na starej tiverii. 

Mam nadzieje ze eventy beda istnialy na nowej tiveri bo na starej to 1 event na 4 lata XD

Użytkownik Fabs15 edytował ten post 22 May 2019 - 14:38

#35 Carla

Carla
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 22 May 2019 - 15:32

Nie będzie zielonych potek na start? 

#36 Kajor

Kajor
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 22 May 2019 - 16:21

Do którego levela będzie dostępna zmiana profesji? Za nic sobie nie mogę przypomnieć jak to było dawniej

#37 Sobota

Sobota
  • Zbanowany
  • 209 postów

Napisano 22 May 2019 - 16:28

Do którego levela będzie dostępna zmiana profesji? Za nic sobie nie mogę przypomnieć jak to było dawniej

do 65 było na starej o ile pamięć mnie nie myli ;d

• Carla lubi to

#38 Fjenio

Fjenio
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 22 May 2019 - 21:10

do 65 było na starej o ile pamięć mnie nie myli ;d

tak do 65lvlu mozna było zmienić profesje ale nie wiem jak teraz bedzie...

#39 Pukuwer

Pukuwer
  • Użytkownik
  • 118 postów

Napisano 22 May 2019 - 21:17

Nie będzie zielonych potek na start? 

Chyba brakło ich tylko na screenie. W grze powinny być.

tak do 65lvlu mozna było zmienić profesje ale nie wiem jak teraz bedzie...

Tak samo.

• Carla lubi to

#40 Kapi

Kapi
  • Zbanowany
  • 90 postów

Napisano 22 May 2019 - 21:48

kozak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych